دانلود{مطالعات و رساله معماري طراحی واتر اسپورت(مجموعه ورزش های آبی،واترپلو،غواصی)}

دانلود /مطالعات و رساله معماري طراحی واتر اسپورت(مجموعه ورزش های آبی،واترپلو،غواصی)/ اِی اِن|دانلود|32018273|any50278965|رساله معماري طراحی واتر اسپورت,مطالعات معماري طراحی واتر اسپورت,معماری مجموعه ورزش های آبی,پایان نامه معماري طراحی واتر اسپورت,ظوابط و استانداردهای سالن شنا,برنامه فیزیکی طراحی معماری واتر اسپورت
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان مطالعات و رساله معماري طراحی واتر اسپورت(مجموعه ورزش های آبی،واترپلو،غواصی) هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .دانلود
در قالب Word و 131 صفحه و قابل ويرايش و آماده براي ارائه ،دفاع ،چاپ و کنفرانس ميباشد

========================================================
تمامي فايل هاي سيستم، توسط کاربران آن آپلود مي شود. اگر در فايلي تخلفي مشاهده کرديد و يا مالک پروژه اي بوديد که از وجود آن در سايت رضايت نداشتيد با ما تماس بگيريد، در اسرع وقت به گزارش شما رسيدگي مي شود.
neginfile.ir@gmail.com info@neginfile.ir
========================================================

تمامي فايلهاي موجود در سايت صرفا براي راهنمايي و کمک به دانشجويان و محققين عزيز مي باشد و هدف ما در سايت نگين فايل کمک به دانشجويان و دانش پژوهان عزيز براي بالا بردن سطح بار علمي آنها مي باشد.


قسمتهايي کوتاه از متن:

طرح موضوع
با توجه به اهمیتی که ورزش و فعالیت بدنی در تامین سلامت و نشاط روحی و جسمی افراد داراست، سازمان تربیت بدنی به عنوان نهاد مسئول در این زمینه، به تدوین مجموعه ای از برنامه های خاص و همچنین تصویب قوانین اجرایی لازم جهت بهبود وضعیت ورزش کشور پرداخته است.
یکی از اهداف مهم تربیت بدنی تامین فضاهای استاندارد ورزشی جهت استفاده عموم مردم می باشد، و در همین زمینه در سال های اخیر مجموعه های ورزشی کوچک و بزرگ بسیاری با نام ها و عناوین گوناگون در جای جای این سرزمین تاسیس شده اند. اما آنچه مطرح می شود این است که این مجموعه ها تا چه اندازه در کار خود موفق بوده اند و توانسته اند بخشی از کمبودهای جامعه ورزشی کشور را مرتفع سازند؟


اهمیت موضوع
نظر به اينكه انتخاب منطقه 5 شهر تهران به عنوان منطقه طراحي پروژه ، كاملا آگاهانه بوده است؛‎‏مهمترين هدف از اجراي مجموعه ورزشهاي آبي ، فقدان چنين مجموعه كاملي ـ با در نظر گرفتن دو ورزش غواصي و واترپلو ـ و نيز ترويج و توسعه ورزش و بهره بردن از اثرات مطلوب آن است.


فهرست مطالب به شرح زیر میباشد:
کلیات طرح
اهمیت طرح:
جغرافياي محيطي
وسعت و موقعيت رياضي
- جغرافياي طبيعي
آب وهوا
دما
- بارندگي
رطوبت
یخبندان
جداول ماهونی
اقليم شهر تهران
نمودار بيوکليماتيک ساختماني
برخي از اصول طراحي در برابر باد
جغرافياي انساني
-جمعيت و پراكندگي
نژاد
مذهب
تاريخ
فرهنگ
بررسي آثار كالبدي يا حجمي
ديد و منظر شهري
فضاي شهري
- مطالبي چند در مورد آب و عوامل موثر بر آن
1 ناخالصي‌هاي آب
منابع تامين آب
منابع سطحي
منابع آب زيرزميني
منابع آب شور
آب سالم و پاكيزه
آلودگي آب با منشاء شيميايي
ويژگي‌هاي فيزيكي يا ظاهري آب
- تصفية آب
راه هاي بهسازي آب
تصفيه شيميايي
چگونگي اثر گندزدايي كلر
مباني كلرزني
روش كلرزني
استانداردسازي
آزمايش‌هاي آب
تعريف شنا
تاريخچه شنا
شنا در دوران جديد
شنا از ايران باستان تا دوران معاصر
فوايد ورزش شنا
ويژگي ها ي ورزش شنا
اهميت شنا
شنا از ديدگاه دين مبين اسلام
شنا از ديدگاه پزشكي