دانلود{مجموعه کامل پاورپوینت های معماری پست مدرن}

دانلود /مجموعه کامل پاورپوینت های معماری پست مدرن/ اِی اِن|دانلود|34024012|any50278965|دانلود پاورپوینت پست مدرنیسم در معماری,پست مدرنیسم در معماری,معماری پست مدرن,پست مدرن در معماری,معماری پست مدرن در ایران,معماری پست مدرن چیست,مدرن و پست مدرن در معماری,معماری پست مدرن چیست,پاورپوینت معماری پست مدرن
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان مجموعه کامل پاورپوینت های معماری پست مدرن هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود مجموعه کامل پاورپوینت های معماری پست مدرن،در قالب ppt و در 234 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:
4 پاورپوینت پست مدرنیسم.


بخشی از متن پاورپوینت:پست مدرن در فارسي به فرامدرن و پسامدرن ترجمه شده است كه منظور شرايط بعد از مدرن و يا مرحله تاريخي بعد از مدرن است. اين لغت به پانوگرايي و مابعد تجدد هم ترجمه شده است.
بعضي پست مدرن را دوره فرا صنعتي تلقي كرده اند. عده اي نيز آن را دوره اي متفاوت از دوره مدرن مي دانند. البته عده اي از فلاسفه هم آن را مرحله اي از دوران مدرن مي دانند كه نقدي به خود مدرن است ولي از نظر ماهيت تفاوتي با عصر مدرن ندارد. عده اي هم پست مدرن را پاسخ گوي مشكل مدرن مي دانند بدون آن كه راه حل مشخصي ارائه دهد.
پست مدرن، نقد مدرنيته در فرآيند تاريخ مدرنيته است و نبايد آن را با هر گونه ضديت و نقد مدرنيته از مواضع سنتي اشتباه گرفت. هدف متفكران پست مدرن، به هيچ وجه بازگشت به دوران ماقبل از مدرن نيست، زيرا دوران ماقبل مدرن و مدرن از نگاه پست مدرن ها در يك مسأله مشترك است و آن هم اين است كه هر دو به نوعي كليت ثابت و امر عام و توتاليته قائل هستند. منتهي توتاليته دوران ماقبل مدرن يك نوع توتاليته مذهبي است و توتاليته دوران مدرن، عقل جديد است. پست مدرنيسم از اين جهت كه علامت بحران مدرنيته است، آموزنده مي باشد ...